Aktualności

Pokaż:

Czy Ryan Reynolds powróci do roli Zielonej Latarni?

Ryan Reynolds, który zasłynął genialną rolą Deadpoola, może powrócić do świata komiksów DC jako Zielona Latarnia. Aktor wymieniony jest na krótkiej liście potencjalnych aktorów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Reynolds już raz zagrał ...

Kaladin

Oficjalny zwiastun filmu o Marii Skłodowskiej-Curie

3 marca do polskich kin wejdzie film biograficzny „Maria Skłodowska-Curie”, opowiadający o życiu i pracy naukowej polskiej noblistki. Kilka dni temu w sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji.

Aivalar

G.I. Joe razem z Transformers?

Transformersy trafiły na ekrany kin blisko dekadę temu, udowadniając, że seria bazująca na zabawkach dla dzieci jest w stanie zarobić miliardy dolarów. Paramount próbowało powtórzyć sukces franczyzy o Autobotach, ekranizując G.I. Joe.

segm

Guillermo del Toro zabiera się za Hellboya 3!

Guillermo del Toro napisał na Twitterze, że jeśli w ciągu 24 godzin sto tysięcy osób wyrazi chęć zobaczenia trzeciej części Hellboya, wtedy ponownie usiądzie do rozmów na temat realizacji produkcji. I co? I fani go nie zawiedli! W ankiecie udział wzi...

segm

Zdjęcie Supermana w czarnym kostiumie?

W mediach społecznościowych pojawiło się niezwykle interesujące zdjęcie. Podobno jest to fotografia Supermana w czarnym kostiumie i ma w nim wystąpić w Justice League.

segm

James Cameron chce nowego Terminatora!

News, który z pewnością zmrozi niejednemu krew w żyłach! W Hollywood nie zapominają o Terminatorze pomimo ostatniej wpadki, jaką niewątpliwe było Genisys. Na szczęście tym razem nad projektem miałby usiąść sam James Cameron!

segm

Powiększa się obsada nowego Predatora

Obsada kolejnego filmu, w którym główną rolę zagra kosmiczny łowca, powiększyła się o nowe nazwisko. W produkcji wystąpi Sterling K. Brown.

segm

Więcej Jareda Leto w roli Jokera?

Wydawało się, że Jared Leto po małej sprzeczce z włodarzami Warner Bros. Pictures dotyczącej wycięcia wielu scen z jego udziałem z Legionu samobójców oraz nie najlepszym przyjęciu jego interpretacji Jokera przez fanów pożegna się z ikonicznym przeciw...

segm