Seriale

Amerykańska stacja Starz zaprezentowała nowe plakaty i ogłosiła datę premiery serialu „American Gods”, będącej adaptacją bestsellerowej powieści fantasy autorstwa Neila Gaimana. Pierwszy sezon pojawi się na ekranach 30 kwietnia 2017 o godzinie 21:00 czasu lokalnego.

Fabuła serialu przedstawia się następująco: Po trzech latach spędzonych w więzieniu Cień (Ricky Whittle) ma wyjść na wolność. Na dwa dni przed zakończeniem wyroku jego żona, Laura (Emily Browning), ginie w wypadku samochodowym w tajemniczych okolicznościach. Oszołomiony Cień powraca do domu, gdzie spotyka tajemniczego Pana Wednesday (Ian McShane), twierdzącego, iż jest uchodźcą wojennym, byłym bogiem i królem Ameryki. Razem wyruszają oni w niesamowitą podróż przez Stany…

Ponadto w obsadzie serialu znaleźli się również: Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Bruce Langley, Crispin Glover, Orlando Jones, Gillian Anderson, Kristin Chenoweth, Jonathan Tucker, Cloris Leachman, Peter Stormare, Chris Obi, Demore Barnes, Corbin Bernsen i Mousa Kraish.

Za realizację serialu odpowiada Bryan Fuller („Gdzie pachną stokrotki”, „Hannibal”). Całość wyprodukowana została na zlecenie FremantleMedia North America i Starz.

Źródło: fdb.pl/deadline.com/mag.com.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.