Filmy

Paramount Pictures wiązał wielkie nadzieje z kolejną produkcją „Terminatora”. W tym roku do kin miała trafił kontynuacja serii – „Terminator: Genisys”. Tak się jednak nie stało.

Jak się okazuje, wytwórnia pogodziła się z faktem, iż uniwersum nie wróciło w wielkim stylu. Ostatni film z Arnoldem Schwarzeneggerem zebrał słabe recenzje wśród krytyków. Co gorsza, produkcja nie została zaakceptowana również przez fanów, co znacząco odbiło się w box offisie. Do sieci wyciekła informacja, z której wynika, że włodarze studia nie będą kontynuować historii opowiadającej o wojnie maszyn i ludzi.

To koniec dla „Terminatora” i dla Arnolda. Studio zrezygnowało z produkcji sequela oraz porzuciło plany związane z jakąkolwiek kontynuacją. Zaoferowane zostały długoletnie umowy, jednak nie zostaną one zrealizowane. „Genisys” było postrzegane jako wznowienie franczyzy, jednak krytycy nie byli zadowoleni i niektórzy szefowie studia nie chcą tego ciągnąć dalej

– wyjawiło pewne źródło z Los Angeles

Oczywiście nie jest powiedziane, że za kilka lat ponownie nie powróci pomysł na wskrzeszenie serii. Wówczas jednak może być już za późno i Arnold Schwarzenegger nie powróci do roli T-800.

Źródło: fdb.pl/MovieWeb

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Terminator Genisys

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego ...