Seriale

Premiera 2 sezonu dopiero w przyszłym roku, ale Netflix podjął już decyzję o kontynuacji.

Pierwsze osiem odcinków serialu trafiło na platformę Netflix w styczniu. W tym samym miesiącu podano również informację, że produkcja doczeka się drugiego sezonu, planowanego na początek 2018 roku. Tymczasem zaledwie parę dni temu ogłoszono, że powstanie również sezon trzeci, przewidywany na przełom 2018 i 2019 roku.

„Seria niefortunnych zdarzeń” została oparta na cyklu książek dla dzieci o tym samym tytule. W serialu pojawia się postać autora, Lemony’ego Snicketa – wciela się w niego Patrick Warburton – który pełni rolę stałego narratora opowieści. Fabuła koncentruje się na rodzeństwie Baudelaire’ów. Klaus, Wioletka i Słoneczko tracą rodziców w tajemniczym pożarze. Opiekę nad nim przejmuje hrabia Olaf, który utrzymuje, że jest jedynym krewnym dzieci i spadkobiercą majątku Baudelaire’ów, mimo że rodzeństwo nigdy przedtem o nim nie słyszało. W obsadzie możemy zobaczyć Neila Patricka Harrisa, Malinę Weissman, Louisa Hynesa, K. Todda Freemana oraz Presley Smith.

Pierwszy sezon produkcji bazował na czterech z trzynastu książek. Ponieważ serial doczeka się aż dwóch kolejnych sezonów, najprawdopodobniej zekranizowany zostanie cały cykl powieści Lemony’ego Snicketa.

Źródło: renewcanceltv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.