Seriale

Amazon zamówi drugi sezon swojego nowego hitu – „Sneaky Pete”. Losy bohaterów serialu, którego premiera nastąpiła 13 stycznia, można śledzić za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video.

Fakt, że Amazon zamówił drugi sezon „Sneaky Pete”, nie powinien nikogo dziwić – produkcja cieszy się bardzo dużą popularnością i jest drugą, najchętniej streamowaną, oryginalną produkcją Amazonu. Na pierwszym miejscu znajduje się ekranizacja powieści Philipa K. Dicka – „Człowiek z Wysokiego Zamku”.

Sneaky Pete przedstawia historię oszusta Mariusa, który po wyjściu z więzienia staje się celem bezwzględnego gangstera Vance’a. Marius, by uniknąć spotkania z okradzionym uprzednio wrogiem, postanawia przejąć tożsamość swojego kolegi z celi, Pete’a i udaje się do jego, niczego nie spodziewającej się, rodziny, która nie widziała swojego ukochanego krewniaka od 20 lat. Kiedy gangster zatrzymuje brata Mariusa i żąda okupu w zamian za jego życie, Marius szuka sposobu aby uwolnić go, jednocześnie utrzymując swoją tożsamość w tajemnicy. Nowi "krewni" bohatera tworzą tymczasem barwną grupę ludzi, dającą mu poczucie kochającej rodziny, której ten nigdy nie miał. Marius nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że przybrana rodzina ukrywa przed nim własne sekrety, które grożą mu wciągnięciem do świata równie niebezpiecznego jak ten, przed którym próbuje uciec.

Jednym ze współtwórców serialu i odtwórcą roli Vance'a jest wielokrotnie nagradzany aktor, Bryan Cranston. Główną rolę gra natomiast Giovanni Ribisi.

Źródło: fdb.pl/ComingSoon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale