Filmy

Producenci horroru „Obecność”, który okazał się finansowym sukcesem, podjęli decyzję o nakręceniu jeszcze jednego spin-offu, tym razem skoncentrowanym na postaci zakonnicy znanej z drugiej części filmu.

Zarówno pierwsza odsłona horroru jak i jego sequel przyniosły twórcom duże zyski. Ich łączny budżet wyniósł ok. 60 milionów dolarów, za to zarobki osiągnęły zawrotną sumę ponad 600 milionów. Nic zatem dziwnego, że producenci postanowili wykorzystać popularność „Obecności” i stworzyć kolejny film, bazujący na fabule kultowej produkcji. Pierwszym spin-offem była historia demonicznej lalki, czyli „Annabelle”, która zresztą doczeka się kontynuacji w sierpniu tego roku.

Reżyserem „The Nun”, bo taki tytuł będzie nosił nowy spin-off, został Corin Hardy. Na jego koncie znajduje się już jeden horror, „The Hallow”. Ponadto Hardy wyreżyserował również krótką animację „Butterfly”, zajmował się także teledyskami. Nad scenariuszem pracują Gary Dauberman i James Wan.

Źródło: comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Annabelle

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu p...

Obecność

Obecność opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfro...

Obecność 2

Lorraine i Ed Warren udają się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.