Seriale Książki

Autorka bestsellerowego cyklu, Tahereh Mafi, potwierdziła na swoim Twitterze, że trwają prace nad serialową ekranizacją „Dotyku Julii”.

Spekulacje o sfilmowaniu powieści krążyły w sieci od kilku lat. Fani serii wciąż czekali na ostateczną decyzję. W 2015 roku autorka książek napisała na Twitterze, że stacja ABC podejmie się stworzenia serialu na podstawie „Dotyku Julii” (oryginalny tytuł: „Shatter Me”). Dopiero kilka dni temu stało się jasne, że produkcja wkrótce ujrzy światło dzienne.

Tahareh Mafi podzieliła się z fanami dodatkowymi informacjami. Zdradziła, że autorem scenariusza jest Mike Le, który obecnie pracuje nad pilotażowym odcinkiem. Pisarka zapewniła również, że będzie czuwała nad powstawaniem serialu, ponieważ została jednym z producentów.

Główna bohaterka książek potrafi zabijać za pomocą dotyku, choć jednocześnie nie wie, skąd u niej tak niezwykły dar. Ta moc jest dla dziewczyny przekleństwem, tym bardziej, że istnieje organizacja, która pragnie ją wykorzystać do własnych celów. Na razie nie wiadomo, w jak dużym stopniu serial będzie oparty na powieściach. Nieznana jest również data premiery czy obsada, jednak Tahareh Mafi zapewniła na Twitterze, że kolejne szczegóły poznamy już wkrótce.

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.