Filmy

Kolejne czarne chmury nad kinowym uniwersum DC. W sieci pojawiła się plotka, która sugeruje, że Ben Affleck na poważnie myśli o zrezygnowaniu z roli Bruce’a Wayne’a, tym samym Batmana!

Autorem tych rewelacji jest dziennikarz portalu Collider, John Campea. Podczas swojego podcastu wyznał, że otrzymał informację od trzech różnych i, co najważniejsze, niezależnych od siebie źródeł, że Ben Affleck nie chce już wcielać się w postać Mrocznego Rycerza. Ponoć gwiazdor chce zrezygnować jak najszybciej i szuka sposobu, aby odejść. Niedawno odbyło sie spotkanie z włodarzami Warner Bros. Pictures, na którym Affleck wyjawił swoje plany na przyszłość.

Po raz ostatni mielibyśmy go zobaczyć w roli Rycerza Gotham w solowym filmie o przygodach Batmana. Sam John Campea uważa jednak, że tego typu nowiny należy brać z przymrużeniem oka i nie traktować ich jako pewnik. Z pewnością jednak jest coś na rzeczy, tym bardziej, że jakiś czas temu Affleck zrezygnował ze stołka reżyserskiego „Batmana”. Powodem takiej decyzji miała być porażka kasowa i artystyczna jego ostatniego filmu – „Nocne życie”.

Czyżby pierwsza poważna wpadka w karierze reżyserskiej Afflecka była powodem takich, a nie innych decyzji?

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świa...

Aktualności

Kontrowersje wokół nowego „Batmana”

Mimo że Affleck nie zasiądzie na fotelu reżyserskim, teoretycznie wciąż gra w filmie główną postać i jest jego producentem. Aktor w podanym uzasadnieniu oświadczył, że nie mógłby skupić się w pełni na wszystkich obowiązkach związanych z filmem, a nie...