Gry

Ogłoszono otwarcie zapisów do bezpłatnej, zamkniętej wersji beta gry, która – jak podaje Bethesda Softworks – ma ruszyć w ciągu najbliższych tygodni.

„Quake Champion” to stosunkowo niedawno zapowiedziana gra strzelankowa z gatunku FPP, przeznaczona do zmagań w multiplayerze. Pierwszy raz mieliśmy okazję usłyszeć o niej na targach E3 w 2016 roku, jednak od tamtej pory jakby słuch o niej zaginął. I oto, po dziewięciomiesięcznym milczeniu, doczekaliśmy się nowych informacji. I to jakich! Po pierwsze, zaprezentowano nowy zwiastun, ukazujący model rozgrywki, jaki napotkamy podczas naszej przygody z grą:

Źródło youtube.com

Oraz co ważniejsze – ogłoszono otwarcie zapisów do bezpłatnej zamkniętej bety, która – jak podaje „Bethesda Softworks” – ma ruszyć w ciągu najbliższych tygodni. To proste – aby się zarejestrować, wystarczy kilka kliknięć. Jest to niezwykła gratka dla fanów kultowej serii, jak również dla tych, którzy zainteresowali się produkcją dopiero od niedawna. Warto też wspomnieć, iż jest to pierwszy tytuł wydawany przez studio „id Software”, czyli twórców legendy „Quake'a” od 2007 roku! 

Ponadto, nareszcie będziemy mieli okazję poznać czempionów dysponujących unikalnymi umiejętnościami; pierwsza z nich to Nyx – została zaprezentowana już 8 marca, natomiast kolejni będą odsłaniać przed nami swoje oblicza w późniejszym okresie.

Z niecierpliwością czekamy na następne informacje dotyczące „Quake Champions”, a zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w zapisach do zamkniętej bety. Powodzenia!


Źródło: własne

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.