Seriale

Zapadła decyzja o kontynuacji serialu „Bibliotekarze” – stacja TNT zamówiła kolejny, 10-odcinkowy sezon, którego premiera będzie miała miejsce tegorocznej jesieni.

Niemal od początku emisji rozpoczętej w 2014 roku „Bibliotekarze” cieszą się sporą popularnością w szerokim przedziale wiekowym 18-49. Trzeci sezon, który zakończył się kilka dni temu, gromadził przed ekranem ponad 5 milionów widzów podczas każdego odcinka. Produkcja jest też żywo komentowana na portalach społecznościowych: fanpage na Facebooku ma blisko pół miliona polubień. Te wyniki zdecydowały o zamówieniu czwartego sezonu.

Produkcja stanowi kontynuację serii filmów „Bibliotekarz”, których gwiazdą był aktor Noah Wyle, grający Flynna Carsena, tytułowego bohatera. Serial skupia się na trójce nowych bibliotekarzy: Jacobie – historyku sztuki o wysokim poziomie IQ, Cassandrze – wybitnej matematyczce o ponadprzeciętnych zdolnościach oraz na Ezekielu, złodzieju ze szczególną smykałką do nowoczesnych technologii. Wszyscy troje, z pomocą strażniczki Eve Baird, gromadzą magiczne artefakty i chronią świat przed nadnaturalnymi wypadkami czy kataklizmami.

W główne role wcielają się: Christian Kane, Lindy Booth, John Kim oraz Rebecca Romijn. Ponadto w serialu pojawia się gościnnie Noah Wyle, który jest także jednym z producentów.

Źródło: renewcanceltv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Bibliotekarze

Grupa bibliotekarzy poszukuje tajemniczych, starożytnych artefaktów, doświadczając niezwykłych przygód.