Seriale

Bracia Coen dołączą do grona innych wielkich twórców filmowych, którzy „zdradzili” kino na rzecz telewizji. Wraz z Annapurna Television przygotują westernowy miniserial The Ballad Of Buster Scruggs.

Producentami wykonawczymi The Ballad Of Buster Scruggs będą Megan Ellison oraz Sue Naegle. Joel i Ethan Coenowie  (Fargo, The Big Lebowski, To nie jest kraj dla starych ludzi) odpowiedzialni będą za reżyserię i scenariusz.

Megan Ellison to kobieta, która w 2014 roku została umieszczona przez magazyn TIME na liście stu najbardziej wpływowych ludzi świata. Mimo zaledwie 30 lat wyprodukowała już aż trzy nominowane do Oscara filmy: Wróg numer jeden, Ona oraz American Hustle. Jej „partnerka w zbrodni”, Sue Naegle, w latach 2008-13 była prezesem HBO Entertainment, w sierpniu 2012 zostając uznaną przez magazyn Forbes za 46 najbardziej wpływową kobietę świata.

Jak podaje serwis TheVerge.com, bracia na początku planowali produkcję filmu, jednak rozmiar historii, którą chcieliby opowiedzieć, popchnął ich w kierunku formy serialowej. Fabuła ma śledzić sześć powiązanych ze sobą opowieści. Póki co szczegóły dotyczące liczby odcinków i daty premiery nie są znane.

Źródło: własne / TheVerge.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Fargo

Finansista Jerry Lundegaard popada w kłopoty i w desperacji wynajmuje dwóch mężczyzn, aby porwali jego żonę i zażądali wysokiego okupu od jej bogatego ojca. Niestety wynajęci porywacze okazują się prawdziwymi nieudacznikami i szybko sprawy przybieraj...

To nie jest kraj dla starych ludzi

Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dola...