Gry

Jedna z największych marek Nintendo nigdy nie zwalnia – w uniwersum Pokemonów zawsze coś się dzieje. Dlatego ponownie zebrałem dla Was garść informacji o tym, co słychać w różnych grach tej marki.

Zaczniemy od fenomenu lata 2016 roku – w „Pokemon GO” rozpoczął się walentynkowy event, który potrwa do 15 lutego. Gracze mają zwiększoną szansę spotkania i złapania słodkich, różowych stworków (takich jak Chansey, Clefable ale także Porygon). Z jajek, w większym stopniu niż zwykle, będą mogły wykluć się Cleffa, Smoochum oraz Igglypuff. Wszyscy gracze zarabiać będą podwójną liczbę cukierków, a Poke-Kumpel będzie zdobywał je dwa razy szybciej. I wreszcie, każdy Lure będzie działać sześć godzin, a nie jak wcześniej 30 minut.

W Japonii rozpoczął się nowy event przeznaczony dla gier „Sun/Moon”. Tamtejsi gracze mogą pobrać specjalnego Machampa, mającego uczcić postać japońskiego zapaśnika Saoriego Yoshidy. Pokemon jest na 32. poziomie i zna ruchy: Double-Edge, Bulk Up, Strength oraz Quick Guard. Stwora będzie można pobrać do 28 lutego.

A w „Pokemon Duel” właśnie rozpoczął się Flying Gym Cup. Dodano nowe figurki (Magikarpa oraz Gyaradosa), które możemy zdobyć dzięki boosterom. Dodatkowo każdy pokemon typu latającego ma zwiększone pole ruchu, a ruchy lodowe mają moc zwiększoną o 20. Wydarzenie trwa do 22 lutego.

Źródło: serebii.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Pokémon

Młody chłopiec o imieniu Ash Ketchum razem ze swoim pierwszym pokemonem, Pikachu, wyrusza w podróż. Jego celem jest zostanie "Mistrzem Pokemon". Podczas wielu przygód udaje mu się poznać nowych przyjaciół, są nimi: Brock - trener skalnych pokemonów o...