Filmy

„Szybcy i Wściekli” przynoszą studiu Universal miliardy zysków, nic więc dziwnego, że firma chce podtrzymać, przynoszący dolary, trend. Podczas gdy w kinach gości ósma część serii, studio wypowiedziało się na temat przyszłości produkcji.

Wiadomo od jakiegoś czasu, że w głównym nurcie fabularnym serii mają powstać jeszcze tylko dwa filmy. Scenarzysta, Chris Morgan, wypowiedział się, że w nadchodzących filmach chciałby wyeksponować Hana Seoula – postać, która zginęła w filmie „Tokio Drift” , ale pojawiła się w późniejszo-wcześniejszych filmach (według oficjalnej chronologii dla uniwersum trzeci film, mimo że powstał w 2006 roku, jest ósmym w kolejności). Fani bardzo polubili japońskiego driftera i chcieliby zobaczyć więcej jego przygód na ekranie – i jak zapewnia Morgan, w przyszłości dostaniemy jakieś rozwinięcie historii Hana.

Drugim tematem, o którym wypowiedział się Universal, jest potencjalny spin-off serii. Po świetnym przyjęciu przez fanów czarnych charakterów Deckarda Shaw oraz Cipher (Jason Statham i Charlize Theron) studio myśli nad filmami gdzie ta dwójka miałaby połączyć swoje siły i działać razem z agentem federalnym Hobbsem (w tej roli Dwayne Johnson). Niestety nie znamy bliższych szczegółów na ten temat.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Szybcy i Wściekli

Opowieść o gangach, które rywalizują o prymat, ścigając się na ulicach miast przerobionymi samochodami, najczęściej produkcji japońskiej. Są to wyścigi o duże pieniądze. Gangi podejrzewane są także o serię porwań ciężarówek. Aby zlikwidować ten proce...