Filmy

Ekranizacja wyczekiwanego przez fanów Marvela komiksu – Inhumans wreszcie doczeka się realizacji. Co prawda nie będzie to film kinowy, jak z początku myślano, a serial telewizyjny. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, kiedy oficjalnie rozpoczną się nad nim prace.

Ekipa wejdzie na plan już w marcu, a zdjęcia będą odbywały się w Chicago oraz Los Angeles. Nad całym projektem pieczę będzie sprawował Scott Buck, czyli człowiek będący showrunnerem innego serialu opartego na komiksach Marvela. Mowa tutaj o tytule Iron Fist, który będzie miał premierę w tym roku na platformie Netflix.

Co ciekawe fani Inhumans mimo wszystko będą mieli okazje zobaczyć bohaterów na wielkim ekranie. W listopadzie ubiegłego roku podano informację, że dwa pierwsze odcinki serialu będą nagrywane kamerami cyfrowymi IMAX, dzięki czemu widzowie zobaczą produkcję właśnie w kinach IMAX! Premiera zaplanowana jest na wrzesień. Później produkcja będzie emitowana na kanale ABC.

Źródło: fdb.pl/MCU Exchange

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Avengers

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu re...