Filmy

W sobotę pojawił się nowy zwiastun „Justice League”. Fani komiksowego uniwersum DC po raz kolejny mogli przyjrzeć się kinowym adaptacjom ich ulubionych superbohaterów: Batmanowi, Wonder Woman, Aquamanowi, Flashowi i Cyborgowi. Z dotychczasowych materiałów reklamujących tę produkcję filmową najmniej informacji dotyczyło ostatniego z wymienionych herosów. Paradoksalnie w jednym z wywiadów reżyser filmu, Zack Snyder, stwierdził, że Cyborg odegra kluczową rolę w „Justice League”!

W filmie pojawi się wiele znakomitych osobowości. Zobaczycie Jasona (Aquman) – szorstkiego, włochatego mężczyznę wzorowanego na mitycznych bohaterach. Pojawi się Ezra (Flash) – wypełniony energią, zabawny, niesamowity, wszędzie jest go pełno. Jest śmieszny, a przy tym posiada naprawdę wzruszającą historię. Opowiemy też o Rayu (Cyborg) – jego historia splata ze sobą wszystkie wątki fabularne filmu. Jest kluczowym elementem tego filmu

– wyjawił reżyser.

Snyder wyznał już w jednym z wywiadów, że technologia, z której złożony został Cyborg, jest w istocie trzecim Mother Boxem – tzw. żywym komputerem, pudłem posiadającym nadnaturalne zdolności. Już w krótkim cameo w „Batmanie v Supermanie” zaprezentowano ojca Victore’a, Silasa, który transformował syna w dziwnej kabinie. Reżyser wyznał, że było to pierwsze ukazanie Mother Boxa.

Reżyser nie przestaje zachwalać postaci wchodzących w skład „Justice League”. Rozmawiając z USA Today, wyznał:

To, co składa się na niezwykłość tych postaci, to fakt, że wielu z nich nie pojawiło się jeszcze na dużym ekranie. Zabawnie obserwować, jak aktorzy wchodzą w role tych herosów. To indywidualiści, którzy muszą uformować drużynę, by wspólnie móc nieść jeszcze większe dobro.

Snyder opowiedział też o pomyśle na postać Batmana:

Był samotnikiem w swojej batalii przeciwko przestępcom w Gotham – no może z wyjątkiem współpracy z Robinem. Gdy poznajemy go w „Batmanie v Supermanie”, jest bardzo wycofany. Chcieliśmy, by „Justice League” była bezpośrednią kontynuacją „Świtu sprawiedliwości”, tak by Mroczny Rycerz mógł wyewoluować na kompletnego superbohatera.

Justice League trafi do kin 17 listopada bieżącego roku.

Źródło: fdb.pl/movieweb.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świa...

Justice League

Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwych. Ich celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości.