Seriale

Jakiś czas temu stacja FOX zrezygnowała ze stworzenia serialu opowiadającego o przygodach Czarnej Błyskawicy. Jak się okazuje – projekt, który jest przygotowywany przez Grega Berlantiego, znajdzie inny dom.

Zainteresowana serialem jest stacja The CW, na antenie której można oglądać inne tytuły na podstawie komiksów wydawnictwa DC. Tak zwane Arrowverse to uniwersum, do którego należą Arrow, Flash i Supergirl. Niedawno mieliśmy wielki crossover, w którym spotkali się wszyscy superbohaterowie małego ekranu.

Głównym bohaterem komiksów o Czarnej Błyskawicy jest Jefferson Pierce – złoty medalista olimpijski w dziesięcioboju, metaczłowiek, który potrafi panować nad swoimi mocami. Gdy wraca w rodzinne strony, dowiaduje się, iż jego dzielnica stała się kolebką korupcji i mafijnych machlojek. Postanawia więc wykorzystać swoje umiejętności do walki z przestępczością.

Fabułę serii przygotowali Salim Akil i Mara Brock Akil.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Supergirl

Fabuła serialu skupia się na Karze Zor-El, która urodziła się na Kryptonie, jest kuzynką Supermana. W wieku 13 lat zostaje wysłana na Ziemie przez biologiczną matkę, aby uchronić przed śmiercią. Dziewczyna zostaje wychowana przez rodzinę Denversów w ...

The Flash

Młody naukowiec w wyniku eksplozji laboratorium i porażenia piorunem zostaje obdarzony niesamowitą szybkością, którą wykorzystuje do walki ze złem.