Seriale

Anime „Sword Art Online” wciąż cieszy się dużą popularnością na świecie, nic więc dziwnego, że po zakończeniu emisji drugiego sezonu fani z niecierpliwością czekają na jakieś strzępy informacji o kolejnym. I być może wreszcie się doczekali – być może zapowiedź następnego sezonu dostaniemy już za dwa tygodnie.

30 stycznia reżyser filmu „Sword Art Online: Ordinal Scale” – Tomohiko Itō – w towarzystwie aktorów głosowych: Yoshitsugu Matsuoki (Kirito) i Harukiego Tomatsu (Asuna) odwiedził tarasy kompleksu Shinjuku Baltic 9 w ramach promocji wspomnianego filmu kinowego.

Podczas wizyty reżyser polecił fanom czekać do końca napisów filmych, bo będzie tam na nich czekać niespodzianka. Miejmy nadzieję, że tą niespodzianką okaże się zapowiedź kolejnego sezonu anime. Tymczasem film pojawi się w japońskich kinach już 18 lutego. Najnowszy trailer znajdziecie poniżej.

Akcja SAO dzieje się w roku 2022, kiedy to bardzo rozwinęła się technologia VR – ludzie dosłownie przenoszeni są do środka gier za pomocą urządzenia zwanego NerveGear. Główny bohater jest beta testerem nowej gry RPG, która w momencie startu więzi w swoim wnętrzu wszystkich zalogowanych graczy. Jedyną nadzieją na powrót do świata zewnętrznego jest przejście całej gry. Jednak jest pewien haczyk – jeśli umrzesz w wirtualnym świecie, umrzesz także w rzeczywistości.

Źródło – informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane