Filmy

Jakiś czas temu twórcy kinowych „X-Menów” stwierdzili, że chcieliby zachować chronologiczną ciągłość między „Deadpoolem 3” a „X-Force”.

Pojawiły się nawet pogłoski, iż trzecia odsłona przygód nieszablonowego Mutanta wchłonie produkcję o drużynie wykonującej najniebezpieczniejsze zadania z uniwersum. Dziś scenarzysta, Rhett Reese, zdementował te plotki, podkreślając, że obie historie otrzymają swoje własne, odrębne filmy.

Rozmawiając z Cinema Blend, twórca powiedział:

Myślę, że „Deadpool 2” nakieruje fabułę w stronę „X-Force”, który z kolei będzie filmem zespołowym. Pozwoli nam to wyprodukować zarówno „Deadpoola 3” i „X-Force”, choć kontrakty związane z tymi produkcjami nie wyglądają dziś najlepiej… Myślę, że obierzemy dwie drogi – pierwsza wiąże się ze stworzeniem czegoś większego, druga, na którą mamy już kontrakt, będzie dużo bardziej skupiona na postaci i za to skromniejsza; sądzę, że najlepsza pośród wszystkich uniwersów. Serio!

W „Deadpoolu 2” pojawią się pierwsi członkowie „X-Force: Domino” (w której rolę wcieli się Zazie Beetz) oraz nieobsadzony jeszcze Cable. Reżyserem filmu został twórca „Johna Wicka”, David Leitch.

Źródło: fdb.pl/comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Deadpool

Wade Wilson - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne...