Seriale

Marvel Studios odnosi sukces nie tylko dzięki produkcjom kinowym, ale i telewizyjnym. Seriale powstające dla platformy Netflix cieszą się niezwykłą popularnością. I nie ma co się dziwić, ponieważ nie schodzą poniżej pewnego poziomu i potrafią dostarczać rozrywki na wielu płaszczyznach. Do tego posiadają spory potencjał marketingowy, co także nikogo nie zaskakuje.

Z tego faktu skorzystała firma Funko, która wypuściła nową linię swoich niezwykle popularnych figurek „Funk Pop!”. Tym razem padło właśnie na postacie znane z serialowych ekranizacji Netfliksa i Marvela. Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami figurek. Widnieją na nich Daredevil, Luke Cage, Punisher, Jessica Jones oraz Elektra. Która według was prezentuje się najfajniej i chętnie udekorowalibyście nią swoją półkę?

Zapewne niebawem do tej piątki dołączy jeszcze jeden heros z komiksów Marvela. Mowa oczywiście o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist. Już 17 marca wielka premiera nowej produkcji z kolejnym superbohaterem.

Źródło: fdb.pl/ScreenRant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Luke Cage

W trakcie nieudanego eksperymentu niesłusznie skazany mężczyzna zyskuje nadzwyczajną siłę oraz wytrzymałość. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem.