Gry

Od prezentacji ostatniego czempiona minął tydzień, jednak twórcy „Quake Champions” nie dają nam chwili wytchnienia i wciąż zalewają nas falą ciekawych informacji dotyczących nadchodzącej produkcji. 

Twórcy „Quake Champions” zaprezentowali nam właśnie nowego bohatera, w którego będziemy mieli możliwość się wcielić, chociażby podczas zamkniętych testów beta, które rozpoczną się niebawem.

Scalebearer, bo tak brzmi jego imię, jest przywódcą groźnej kosmicznej rasy greissów, u boku której podbił wiele światów. Jednak pewnego razu – po klęsce, jaką poniósł – musiał udać się na wygnanie. Błąkając się w poszukiwaniu zemsty, odnalazł świątynię, w której skryte było źródło mocy jego pogromców. Próbując opanować skrywającą się tam potęgę, został przeniesiony do dziwnego świata i po dziś dzień próbuje się z niego wydostać, by ukarać swoich wrogów.

Kosmiczny watażka posiada w swoim arsenale niezwykle niebezpieczną umiejętność aktywną zwaną byczą szarżą. Pozwala ona na rozpędzenie się i zadawanie potężnych obrażeń każdemu, kto stanie mu na drodze. 
Ponadto w trakcie takiej szarży odporność na obrażenia znacznie wzrasta. Skutkuje to jednak ograniczoną manewrowością.

Scalebearera w akcji możecie zobaczyć poniżej – na filmie promującym tę postać:

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnych prezentacji czempionów, zapraszamy na oficjalną stronę Quake Champions, na której znajdziecie daty ukazywania się kolejnych bohaterów oraz szczegółowe opisy tychże postaci. Ponadto pod tym adresem zarejestrujecie się na zamkniętą betę, która wystartuje już wkrótce!

 

Źródło: własne

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności

Nowa czempionka w „Quake Champions”

Niedawno wspominaliśmy Wam o rozpoczęciu rejestracji do zamkniętej bety „Quake Champions”. Teraz natomiast nadszedł czas na zaprezentowanie nowej czempionki imieniem Nyx. Zwiastun prezentujący jej umiejętności znajdziecie poniżej:   Jak wid...