Gry

Ledwie dwa tygodnie temu wyemitowano ostatni odcinek „Naruto Shippuden”, a już do telewizji zawitał jego sequel zatytułowany „Bortuo: Naruto Next Generations”. Jednak uniwersum ninja jest znacznie wykracza poza anime i dlatego zebraliśmy dla was ostatnie doniesienia o zmianach i nowościach dotyczących Naruto i spółki.

Już 2 maja do sprzedaży (przynajmniej w Japonii) trafić powinna książka „Boruto: Naruto Next Generations Novel 1”, której autorem jest Kō Shigenobu. Nowela skupi się na historii tego, jak Boruto trafił do Akademii Ninja (możliwe więc, że pokrywać się będzie z wątkami aktualnie emitowanego serialu). Informację podało wydawnictwo Shueisha.

Od jakiegoś czasu mogliśmy usłyszeć niejasne plotki na temat dalszych losów gier z serii „Naruto Ultimate Ninja”. Wczoraj natomiast, wreszcie dostaliśmy jasny komunikat dotyczący przyszłości serii: po pierwsze, 27 lipca tego roku, w Japonii, do sprzedaży trafi gra „Naruto Ultimate Ninja Storm Trilogy”. W pakiecie znajdą się także wszystkie dotychczas wydane DLC.

Po drugie, nową grą z serii będzie „Naruto to Boruto: Shinobi Striker”. Rozgrywka będzie polegała na walkach multiplayer, w których udział będzie mogło brać od 4 do 8 graczy. Data i cena jeszcze nie są znane, za to znany jest już pierwszy trailer, który możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: magazyn Weekly Shonen Jump 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane