Filmy

Marzec zdecydowanie będzie miesiącem gorących premier, filmowa wersja kultowego serialu „Power Rangers” już 23 marca. Tymczasem do sieci trafił trzeci zwiastun, pozwalający zapoznać się z Zordonem, Alphą 5 i Ritą Repulsą. I jest wprost naładowany akcją!

Power Rangers to fenomen lat 90. Oryginalny pomysł narodził się w Japonii, skąd prawa do wyprodukowania swojej serii zakupili Amerykanie. Pierwszy sezon serialu opowiadał o piątce nieprzeciętnie utalentowanych nastolatków, którzy zmieniali się w kolorowych osobników i jako Power Rangers bronili świata przez zakusami mrocznej wiedźmy Rity. Powstały 24 sezony tego serialu (najnowszy, Ninja Steel ma premierę jeszcze w styczniu w amerykańskim Nickelodeon), które liczą ponad 830 odcinków. Film będzie hołdem złożonym pierwszemu sezonowi.

W rolach głównych zobaczymy młode, wschodzące gwiazdy, jak np.  Naomi Scott jako Kimberly czy Dacre Montgomery jako Jason. Towarzyszyć im będą Bryan Cranston (znany np. z Godzilli) jako Zordon czy Elizabeth Banks (trylogia Igrzysk Śmierci) jako Rita.

Natomiast tych, którzy wciąż nie są przekonani co do kierunku, w jakim idą nowe serie czy filmy, ale wciąż mają dobre wspomnienia związane z początkowymi odsłonami, uwadze polecam nowy, krótkometrażowy film „The Order”. Opowiada on o grupie niezwykłych ludzi, którzy eliminują niebezpieczeństwa zagrażające światu przyszłości. Co w nim takiego niezwykłego? Otóż wszyscy aktorzy grający w filmie to byli Power Rangersi z lat 1993-2002. Jak dla mnie, chociażby dla nich, warto dać mu szansę!

Źródło: wikipedia.pl/IMDb.com/yt.pl 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Power Rangers

Serial opowiada o grupie osób, najczęściej nastolatków, ale także dorosłych, którzy pod postacią Power Rangerów walczą ze złem w różnej postaci. W tym celu używają specjalnego uzbrojenia oraz Zordów – gigantycznych maszyn bojowych o potężnej sile ogn...