Filmy

Guillermo del Toro nie może przestać myśleć o trzeciej części Hellboya. Wydawało się, że meksykański filmowiec pogodził się już z tym, że nie stanie za kamerą kolejnej odsłony cyklu. Nic bardziej mylnego.

Na swoim Twitterze umieścił ankietę, w której pyta się fanów czy ci chcą, aby powstała trzecia część Hellboya. Aby Guillermo del Toro znowu na poważnie zaczął myśleć o realizacji tego projektu, musi znaleźć się sto tysięcy pozytywnych opinii! Problemów z tym być nie powinno. Fani mają do wyboru dwie opcje: "Yes" albo "Hell Yes!".

Jeśli w ankiecie uda się zebrać własnie sto tysięcy głosów - Guillermo del Toro wraz z odtwórcą tytułowej roli, Ronem Perlmanem oraz autorem samego komiksu, Mikiem Mignolą ponownie spróbują reaktywować projekt.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Hellboy

Pod koniec II wojny światowej, kiedy dni Rzeszy były już policzone, zdesperowani naziści próbowali ratować swe siły wszelkimi sposobami, uciekając się nawet do wykorzystania magii. Czarna msza - satanistyczna ceremonia, która miała odmienić losy wojn...

Hellboy: Złota armia

Hellboy’owi po raz kolejny przyjdzie walczyć z mitycznymi potworami. Tym razem jego przeciwnik - książę pradawnego ludu elfów - złamie rozejm panujący między istotami fantastycznymi a ludźmi i spróbuje obudzić złotą armię niezwyciężonych wojowników. ...