Gry

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym udało się już zdobyć klucz do zamkniętej bety, jak również i dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z grą, a chcieliby zapoznać się z tajnikami jej powstawania.

Zapewne już nieraz słyszeliście o „Wiedźmińskiej Grze Karcianej”, która po premierze „Wiedźmin 3 Dziki Gon” zrobiła furorę wśród graczy. Minigra spodobała się na tyle, że deweloperzy z CD Projekt RED postanowili wprowadzić w życie projekt „Gwint Online”, który nawet teraz, w przedpremierowej fazie testów, cieszy się ogromną popularnością. Dla tych, którym udało się już zdobyć klucz do zamkniętej bety, jak również i dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z grą, a chcieliby zapoznać się z tajnikami jej powstawania, mamy dobrą wiadomość.

Otóż zespół odpowiedzialny za powstawanie Waszej ulubionej karcianki podzielił się z nami ciekawą informacją. 11 marca, w sobotę, podczas Pax East 2017 na forum poświęconym „Gwintowi” ma się pojawić panel dyskusyjny – poznamy na nim tajniki powstawania ruchomych animacji umieszczanych na kartach do gry. W szczegóły wprowadzać nas będą Kasia Redesiuk oraz Brad Auty, przedstawiciele CD Projekt RED. Więcej informacji związanych z eventem poznać możecie na stronie organizatora  oraz portalu poświęconemu „Gwintowi”.
 
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.