Filmy

Hugh Jackman kończy swoją kinową przygodę z uniwersum „X-Men”, okazuje się jednak, że nie rozstaje się z nim zupełnie! Producent „Logana”, Simon Kinberg, wyjawił ostatnio, że jeśli pojawi się taka konieczność, aktor pomoże wybrać nowego odtwórcę roli Wolverine’a.

Nie myśleliśmy nawet o kolejnym wykorzystaniu postaci Wolverine’a. Póki co, trzymamy kciuki, by widownia zareagowała na „Logana” w taki sposób, jaki zakładaliśmy. Nie potrafię wyobrazić sobie innego Wolverine’a, ale jeśli nastąpi taka konieczność, z pewnością omówimy to z Hughiem.

 – zadeklarował Kinberg.

Chyba nikt nie potrafi wyobrazić sobie postaci Wolverine’a granej przez innego aktora niż Hugh Jackman. Jego rola, trwająca 17 lat, na stałe zakorzeniła się w świadomości fanów – trudno będzie znaleźć gwiazdora, który umiejętnie zastąpi Jackmana. Z drugiej strony, jedynymi planami związanymi z postacią kultowego „X-Mena” jest opcjonalny udział w produkcji „Wolverine vs. Deadpool”, choć powstanie filmu nie zostało potwierdzone przez studio Fox. Póki co, następczynią nieśmiertelnego Mutanta w kinowym uniwersum została jego córka, Laura aka X-23.

Źródło: fdb.pl/movieweb.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Deadpool

Wade Wilson - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne...

Logan

Logan – zapowiedziany amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o postaci Wolverine wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiada James Mangold, a za scenariusz Michael Green i David James Kelly