Filmy

Jack Nicholson to absolutnie jedna z największych gwiazd w historii kina. Prawdziwa legenda, laureat trzech Oscarów (do tego dziewięć innych nominacji do złotej statuetki), a także kreator wielu ikonicznych bohaterów. Od kilku lat nie mamy jednak okazji oglądać jego talentu na wielkim ekranie. Czyżby uznany aktor oficjalnie zakończył swoją karierę?

Po raz ostatni Jack Nicholson pojawił się na kinowym ekranie w 2010 roku, kiedy to wystąpił w komedii romantycznej "Skąd wiesz?", wyreżyserowanej przez Jamesa L. Brooksa. Wygląda to tak, jakby gwiazdor na dobre pożegnał się z aktorstwem. Sprawę skomentował przyjaciel Nicholsona - Peter Fonda, z którym Nicholson miał okazję zagrać w filmie Swobodny jeździec z 1969 roku:

Wydaje mi się, że zasadniczo jest na emeryturze. Nie chcę mówić za niego, ale wykonał wiele pracy, nie może narzekać także na kwestie czysto finansowe. Czasami ludzie mają powody, o których ty nie wiesz. A nie jest moim zadaniem, aby go o to dopytywać. Pytam raczej "Co u ciebie? Jak się czujesz?".

Mimo że Jack Nicholson nie potwierdził oficjalnie swojego "przejścia na emeryturę", dla wielu tak długi rozbrat z grą oznacza tylko jedno. My mamy jednak nadzieję, że któregoś dnia Jack zdecyduje ponownie uraczyć nas swoim talentem w nowej produkcji.

Źródło: fdb.pl/MovieWeb

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Batman

Pod postacią Batmana (Michael Keaton) człowieka-nietoperza kryje się atletycznie zbudowany, super inteligentny mężczyzna, uzbrojony w niesamowitej konstrukcji przedmioty, służące walce i przemieszczaniu się w przestrzeni. Powołaniem naszego bohatera ...

Lot nad kukułczym gniazdem

Wprowadzając bohatera, skierowanego wprawdzie do zakładu psychiatrycznego, ale niewydającego się ani trochę szaleńcem, reżyser sugeruje jednocześnie pytanie o granice między normalnością a obłąkaniem. Widz z przerażeniem uświadamia sobie, jak są one ...