Filmy

Projekt pod tytułem „Bond 25” wciąż jest niezwykle tajemniczy. Nadal nie wyjaśniła się sytuacja związana z odtwórcą roli tytułowej, nie znamy także nazwiska reżysera kolejnej odsłony przygód agenta 007. Wiemy natomiast, gdzie zawita ekipa filmowa, która będzie pracowała przy realizacji filmu.

Ekipa zawita do Europy, a jednym z miejsc, w którym będzie kręcony „Bond 25” jest chorwackie miasto – Dubrownik. W ostatnim czasie to miejsce może pochwalić się wielkim zainteresowaniem ze strony hollywoodzkich producentów. Aktualnie trwają tam zdjęcia do filmu „Robin Hood: Origins”.

A to nie koniec. Także w Dubrowniku pracowała ekipa filmowa tworząca „Star Wars Episode VIII: The Last Jedi”. Wcześniej miasto służyło jako plan serialu „Gra o tron”. Znajdowały się tam plany zdjęciowe Królewskiej Przystani, Qarthu oraz Zatoki Niewolniczej.

Jeśli chodzi o „Bonda 25” to na razie niewiele wiadomo o samym filmie. Produkcja wciąż nie ma nawet tytułu. Mówi się jednak, że premiera widowiska mogłaby się odbyć pod koniec 2018 roku. Wszystko jest oczywiście uzależnione od tego, jak długo będziemy czekali na wejście ekipy filmowej na plan.

Źródło: fdb.pl/Heroic Hollywood

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.