Filmy

Wygląda na to, że mokry sen fanów DC Comics dotyczący ekranizacji komiksu o „Nightwingu” wreszcie doczeka się realizacji. Warner Bros. Pictures zatrudniło właśnie człowieka, który stanie za kamerą filmu.

Po tym, jak informowaliśmy Was o tym, iż Matt Reeves będzie kręcił solowy film o przygodach Mrocznego Rycerza, mamy dla Was kolejne niezwykle interesujące nowiny dotyczące DC Extended Universe. Warner Bros. zamierza stworzyć produkcję opartą o historię Dicka Graysona, znanego pod pseudonimem „Nightwing”. Reżyserią widowiska miałby się zająć Chris McKay, czyli twórca innego filmu, w którym mogliśmy zobaczyć bohaterów DC – „Lego Batman: Film”. Scenariusz napisze Bill Dubuque.

Dick Grayson, czyli później „Nightwing”, z początku pracował jako pomocnik Batmana. Wszyscy fani znają go pod pseudonimem Robin. Z czasem jednak postanowił się usamodzielnić i nieco wyjść z cienia swojego bardziej znanego kolegi „po fachu”. Przeprowadził się do Bludhaven, aby prowadzić własną krucjatę przeciwko przestępczości.

Z pewnością wprowadzenie postaci „Nightwinga” do uniwersum będzie mocnym krokiem naprzód dla uniwersum, dającym zdecydowanie większe pole do popisu. Teraz należy zadać sobie pytanie, czy coraz to nowsze pomysły na film zostaną w ogóle zrealizowane.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.