Seriale

Batman, Superman i Wonder Woman ponownie łączą siły, by ocalić Ziemię przed złem. Światu znów zagraża Lex Luthor, który chce wejść w posiadanie magicznego artefaktu i w ten sposób zyskać nieograniczoną władzę. Nowe odcinki pierwszego sezonu Justice League Action od niedzieli 22 stycznia w Cartoon Netwrok.

Gotham City znów jest w niebezpieczeństwie. Tym razem zagraża mu złowrogi Mr. Freeze, który, korzystając ze swojej zabójczej mocy, postanawia zamrozić całe miasto. Batman będzie musiał zrobić wszystko, by zapobiec nieodwracalnemu kataklizmowi.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu kultowi superbohaterowie z Ligi Sprawiedliwości zjednoczą siły w obliczu wspólnego wroga – Lexa Luthora. Bezwzględny przeciwnik chce wejść w posiadanie artefaktu greckich bogów i dzięki temu zdobyć nieograniczoną władzę nad światem. Wonder Woman, z pomocą Batmana i Supermena, spróbuje go powstrzymać, nim będzie za późno. Członków drużyny czeka też trudny pojedynek, który odbędzie się w formie gry. Bohaterowie będą musieli wykazać się nie tylko dobrą znajomością zasad, ale także lojalnością i wyjątkową odwagą.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu Justice League Action w niedzielę, 22 stycznia, na antenie Cartoon Network. Emisja w niedziele o godz. 20:15.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.