Seriale

Fani „Gry o tron” wciąż z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty premiery siódmego sezonu ich ulubionego serialu. Niestety stacja HBO opóźnia podanie informacji o dniu emisji najnowszego epizodu.

Co więcej, sami aktorzy także niewiele wiedzą na ten temat. Potwierdził to Liam Cunningham, odtwórca roli Davosa Seawortha. Miał on okazję niedawno udzielić wywiadu, w którym został zapytany o tę frapującą wszystkich kwestię. Oto, co powiedział:

Ludzie na świecie są z tego powodu bardzo rozczarowani, ponieważ spodziewali się, że siódmy sezon „Gry o tron” wystartuje w kwietniu. Obecnie wydaje mi się, że będzie to miało miejsce w lipcu. [...] Zła wiadomość jest taka, że sezon składa się tylko z siedmiu odcinków.

Od dawna było wiadome, że nowy sezon będzie opóźniony. Wydawało się jednak, że fani „Gry o tron” będą mogli oglądać serial już na początku czerwca. Niestety szykuje się kolejna zmiana terminu.

Źródło: fdb.pl/TV Web

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gra o tron

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.