Gry

Programista z Arkane Studios ogłosił, że „Dishonored 2” otrzyma drugą darmową aktualizację, nazwaną Game Update 2.

Game Update 2 pojawi się 18 stycznia na PC-tach i będzie mieć formę steamowej bety. Następnie, po przetestowaniu jej przez desktopowych graczy, pełna wersja trafi na PC, Xbox One i PS423 stycznia.

Jednymi z najważniejszych nowinek będą niestandardowe ustawienia trudności oraz opcje wybrania i restartu misji.

Jeśli jesteś graczem, który lubi być skrupulatny w tym, co robi, od teraz będziesz mógł ustawić stopień pochylenia  postaci przy osłonie (kiedy próbujesz się rozejrzeć). W ustawieniach trudności w sumie pojawi się 20 różnych suwaków. 

Chcielibyście pogrzebać w niemal wszystkich paramatrach gry? Załatwione, zmieniajcie do woli: począwszy od tego, jak szybko sleep darts mają dawać efekt; skończywszy na tym, ilu aktywnych wrogów może zaatakować was w jednej chwili.

W ustawieniach niestandardowych pojawi się tryb Iron Mode, który będzie przeznaczony dla graczy poszukujących ostatecznego wyzwania. W tym trybie nie tylko będziemy mieli do czynienia z permadeath (bezpowrotne usunięcie postaci z gry), ale także nie będziemy mogli ręcznie zapisywać i ładować gry.

Iron Mode dodaje jeszcze więcej zębów do „Dishonored 2”. Będziesz musiał żyć z konsekwencjami swoich czynów lub przez nie umrzeć.

— Dinga Bakaba, główny projektant.

Dzięki Game Update 2 będziesz również mógł ponownie rozegrać misje, które już wcześniej odblokowałeś, co z kolei daje większą szansę na osiągnięcie Ghost lub Clean Hands.

Jednocześnie Studio Arkan zapowiada, że więcej szczegółów aktualizacji, jak i patch notes pojawi się „wkrótce”.

źródło: dualshockers.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Dishonored 2

W Dishonored 2 gramy jako Emily Kaldwin i Corvo Attano, którzy próbują przywrócić swoją władzę i wpływy w Inperium Wysp (ang. Empire of the Isles).