Filmy

Mamy dla Was kilka zdjęć z planu filmu Pacific Rim: Uprising, którego reżyserią zajmuje się Steven S. DeKnight. Na fotkach możemy zobaczyć gwiazdę produkcji, Johna Boyegę.

Aktor, którego możemy kojarzyć z roli Finna w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, w kontynuacji Pacific Rim wcieli się w postać syna Stackera Pentecosta (w pierwszej odsłonie w tej roli Idris Elba). Bohater grany przez Boyegę będzie prawdopodobnie pilotem Jaegera. Tak przynajmniej sugeruje kostium, który ma na sobie.

W obsadzie filmu oprócz Johna Boyegi są także Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Nick E. Tarabay i Rinko Kikuchi. Niedawno w sieci pojawiła się wiadomość, że do obsady produkcji dołączył także Karl Urban. Niestety, aktor zdementował te doniesienia za pośrednictwem Twittera. Premiera Pacific Rim: Uprising 23 lutego 2018 roku.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Pacific Rim

Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku wyłaniają się z niego ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne ...