Filmy

Od jakiegoś czasu znajdziemy w sieci obrazki przedstawiające ojca głównego bohatera, Star Lorda. Dzisiaj wreszcie wiemy, jak wygląda na żywo postać grana przez Kurta Russella.

Russell wcieli się w rolę Ego, ojca Star-Lorda. Ego to żywa planeta, która podróżuje przez galaktykę i pożera inne planety, a następnie kumuluje ich moc. Wymyślili ją Stan Lee i Jack Kirby, a po raz pierwszy pojawiła się w komiksowych przygodach Thora w latach sześćdziesiątych. Na szczęście Ego potrafi też przyjąć ludzką formę, dzięki czemu nie pożarł Ziemi i mógł miło spędzić trochę czasu z filmową matką Chrisa Pratta. Ludzką formę prezentujemy poniżej.

„Strażnicy Galaktyki” to opowieść o grupie zuchwałych, kosmicznych awanturników, którzy zmuszeni są do tego, by połączyć siły i obronić jedną z planet przed zakusami bezdusznego Ronana. Ich sequel ma skupić się bardziej na osobie Star-Lorda i jego przeszłości oraz połączyć się z ziemską częścią MCU przed nadchodzącymi „Avengers: Infinity War”. Galaktyczni strażnicy uratują kosmos już 5 maja.

Źródło: Snapchat/Wikipedia

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Strażnicy Galaktyki

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema n...