Filmy

Multikino, w ramach akcji „Wracamy z hitami”, od 7 do 20 kwietnia umożliwia powrót do wielkich filmowych premier ostatnich miesięcy. Akcja obejmuje takie tytuły, jak „La La Land”, „Moonlight”, „Manchester by the Sea” i inne z puli 16. nagradzanych i najchętniej oglądanych produkcji.

W natłoku bieżących problemów przegapiłeś największe filmowe hity ostatnich miesięcy, a marzyłeś, by ujrzeć je na wielkim ekranie? Multikino pomyślało o Tobie. Od 7 kwietnia rozpoczyna akcję „Wracamy z hitami”, by ponownie wyświetlić cenione przez widzów i krytyków produkcje. Nic więc straconego!

W repertuarze widać mocne uzasadnienie użycia słowa „hit” w nazwie przedsięwzięcia. Na ponowne wystąpienie może liczyć: wielokrotnie nagradzany „La La Land”, zdobywca trzech Oscarów, w tym tego najważniejszego – za najlepszy film – „Moonlight”, najnowszy film Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych” czy „Manchester by the Sea”; ten ostatni z dwiema statuetkami, w tym za najlepszą pierwszoplanową rolę męską. Oprócz filmów docenionych poprzez nagrody akademii filmowej możemy także liczyć na powrót do kin takich produkcji, jak „Doctor Strange” na podstawie komiksów Marvela, „Inferno” będące adaptacją powieści Dana Browna, „Dziewczynę z pociągu”, „Nowy początek”, „Zwierzęta nocy”, „Bridget Jones 3”, „Ukryte piękno”, „Split” i „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. A dla miłośników polskiego kina duży ekran ponownie zaszczycą swoją obecnością: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, mocny „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.  

Sieć Multikino zaprasza na filmowe hity od 7 do 20 kwietnia. Bilety będą dostępne od 5 kwietnia w kasach kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji Multikino dostępnej dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: Informacje prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Doktor Strange

Potężny czarodziej doktor Strange walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen. W filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie grupa bojowników ruchu oporu jednoczy się i wyrusza na misję, aby ukraść plany Gwiazdy Śmierci i dać galaktyce nową nadzieję.

La La Land

Los Angeles. Pianista jazzowy zakochuje się w początkującej aktorce.

Recenzje

„Moonlight” – Barry Jenkins (Recenzja)

Ubogi, czarny chłopiec dorasta w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Miami. Little, jak nazywają go koledzy, stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Matka chłopca coraz mocniej pogrąża się w wyniszczającym ją nałogu narkotykowym. Na szczęści...