Seriale

M. Night Shyamalan nie ma nic przeciwko telewizji. Świadczy o tym chociażby serial "Miasteczko Wayward Pines" stworzony przez M. Nighta Shyamalana i Chada Hodge’a dla stacji FOX. Oprócz produkcji "Stranger Things", reżyser wspomina także o pomyśle przywrócenia na mały ekran "Opowieści z krypty".

Jak donosi Digital Spy - twórca takich filmów jak "Szósty zmysł" czy "Wizyta" chciałby wyreżyserować któryś z odcinków hitowego serialu platformy Netflix - "Stranger Things"! Kreatorzy produkcji - Matt i Ross Dufferowie, w przeszłości mieli już okazję pracować ze Shyamalanem. 

M. Night Shyamalan skomentował także ewentualny powrót "Opowieści z krypty" do telewizji:

Naprawdę chcę to zrobić i mam nadzieję, że nadal będę chciał, jednak jest to bardzo skomplikowane. To bardzo trudne, ponieważ wszystko rozbija się o prawa. Jest w to zaangażowanych wiele osób mających do czynienia z oryginałem. Uwielbiam komiks, ten serial był dla mnie ważny. To było jak tabu, jak porno! W moim imigranckim domu. Musiałem chodzić do znajomego, aby oglądać Opowieści z krypty, tak więc reprezentuje to dla mnie wielką rzecz.

stwierdził Shyamalan

Czy współpraca Shyamalana z Dufferami zostanie wznowiona? Tego zapewne dowiemy się wkrótce. Premiera drugiej serii "Stranger Things" zaplanowana została na przyszły rok.

Źródło: fdb.pl/Digital Spy

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, jednak zaginięcie chłopca okazuje się być początkiem złożonej historii, której...