Filmy

Aktualnie w Londynie trwają prace na planie kolejnego spin-offu „Star Wars”. Mowa oczywiście o filmie, którego głównym bohaterem będzie Han Solo.

Pomimo tego, że ekipa zdjęciowa od jakiegoś czasu realizuje projekt Walt Disneya, to producenci nadal szukają aktorów do filmu. Właśnie poznaliśmy kolejne nazwisko, które zostanie wpisane na listę płac. Jest nim Michael K. Williams, aktor doskonale znany fanom seriali takich, jak „Zakazane imperium” czy „Prawo ulicy”.

Wiadomo, że Michael K. Williams zagra jedną z kluczowych ról. Niestety nie zdradzono, o kogo może chodzić. Spekuluje się, że aktor, który dostaje coraz więcej angaży w ciekawych tytułach, zagra czarny charakter.

Han Solo, podobnie jak reszta filmów osadzonych w świecie „Gwiezdnych wojen”, jest niezwykle tajemniczym projektem. Twórcy wciąż nie zdradzili nam oficjalnego tytułu oraz nie wyjawili nic na temat fabuły. Możliwe, że Han Solo i jego ekipa będą musieli dokonać jakiegoś skoku lub też przeszmuglować coś ważnego.

Za kamerą stoi duet Chris Miller i Phil Lord. Autorami scenariusza są Lawrence i Jon Kasdanowie. W roli głównej zobaczymy Aldena Ehrenreicha. Premiera 25 maja 2018 roku.

Źródło: fdb.pl/Empire

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane