Filmy

Fani uniwersum o X-Menach wciąż czekają na ekranowy debiut jednego z najbardziej ikonicznych czarnych charakterów. Mowa tutaj o postaci Mr. Sinistera.

Producent filmów u mutantach, Simon Kinberg, miał okazję odpowiedzieć niedawno na pytanie dotyczące tego, czy ta postać pojawi się na dużym ekranie.

Krótka odpowiedź brzmi: tak. Chciałbym zobaczyć Sinistera. Uważam, że jest on jednym z najlepszych, wciąż niewykorzystanych czarnych charakterów w uniwersum X-Men. Mamy w planach wprowadzić go do tego świata.

– stwierdził Kinberg

Wydawało się, że filmie „Logan: Wolverine” możemy być świadkami jego debiutu. Na razie musimy jednak poczekać. Twórcom jednak udało się zrobić już pierwszy krok w tym celu. W scenie po napisać „X-Men: Apocalypse” pojawia się walizka, na której możemy zobaczyć napis "ESSEX CORP". Odnosi się ona oczywiście do Nathaniela Essexa, genialnego naukowca, który z czasem przywdział pseudonim Mr. Sinister.

Producenci oraz twórcy filmów o X-Menach będą mieli kilka okazji do wprowadzenia tego bohatera do świata mutanów. W najbliższej przyszłości powstaną na pewno dwa kolejne filmy osadzone w tym świecie. „Deadpool 2” oraz „X-Men: Supernova”. Wydaje się, że ten drugi może być idealną okazję do wielkiego debiutu Sinistera. A Wy jak uważacie?

Źródłó: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy