Filmy

Nie macie pomysłów na spędzenie piątkowego wieczoru? Szukacie jakiegoś fajnego filmu na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy może chcecie obejrzeć mecze Ligi Mistrzów na dużym ekranie? Wszystko to znajdziecie w Multikinie!

Już jutro, 17 lutego, swoje premiery będą mieć „Był sobie pies” (bardzo fajna, rodzinna komedia), „PolandJa” (komedia obyczajowa w gwiazdorskiej obsadzie), „Milczenie” (bardzo ciekawy dramat historyczny, którego akcja dzieje się w Japonii) oraz „Lekarstwo na życie” (horror, o którym już u nas pisaliśmy). Ponadto, tego samego dnia, Multikino organizuje Antywalentynkową Noc Grozy – maraton filmów, od których aż włos się jeży! Obejrzymy premierowo „Lekarstwo na życie”, niepokojącą i wstrząsającą „Autopsję Jane Doe”, zaskakujący „Lament” i film, który osobiście bardzo polecam – „Zombie Express” (znany też pod nazwą „Train to Busan”; świetne koreańskie kino o apokalipsie zombie, na pewno nie pożałujecie).

21 lutego premierowo będziemy mogli zobaczyć „Porady na zdrady” w ramach Kina na Obcasach, 21-22 lutego na wielkim ekranie będą puszczane mecze Ligi Mistrzów, a 23 gratka dla fanów kultury – retransmisja sztuki Wiliama Szekspira „Jak wam się podoba”. A dla niecierpliwych – kina właśnie otworzyły możliwość zakupu biletów na film „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli głównej.

To co, widzimy się na sali kinowej?

Źródło: informacje prasowe Multikina

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.