Filmy

Wreszcie mamy jakąś dobrą informację dotyczącą DC Extended Universe. Do obsady indywidualnego filmu o Aquamanie dołączyła właśnie Nicole Kidman. A to nie koniec obsadzania ról w filmie reżyserowanym przez Jamesa Wana!

Gwiazda, która w przeszłości miała okazję zagrać w filmie „Batman Forever”, miałaby się wcielić w postać Atlanny, która jest matką tytułowego superbohatera. W komiksach była ona mieszkanką Atlantydy, której serce została skradzione przez zwykłego człowieka.

Co prawda nazwisko Kidman robi wrażenie, jednak wydaje się, że inny angaż z perspektywy samej fabuły jest zdecydowanie ważniejszy. Ponadto w produkcji wystąpi Yahya Abdul-Mateen II, znany z serialu „The Get Down”. Zagra on czarny charakter i jednego z najbardziej znanych przeciwników Aquamana. Mowa tutaj o postaci znanej pod pseudonimem Black Manta. Sama postać nie ma niezwykłych mocy – zamiast tego posiada superkostium, dzięki któremu może schodzić na morskie głębiny i toczyć boje z królem Atlantydy. Black Manta obwinia Aqumana o śmierć ojca.

W roli głównej zobaczymy oczywiście Jasona Momoę. Premiera filmu w październiku 2018 roku.

Źródło: fdb.pl/ComicBookMovie

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy