Seriale

Po ogromnym sukcesie serii „Igrzyska Śmierci” wytwórnia Lionsgate zamierza powrócić do realizacji adaptacji książki „Niezgodna” jako kolejnego filmu dziejącego się w dystopijnym świecie. Najprawdopodobniej będzie przeznaczony do dystrybucji telewizyjnej jako serial.

Po kilku filmach ze świata „Niezgodnej” trudno dopatrywać się aktorów, którzy mogliby wziąć udział w telewizyjnej produkcji. Gwiazdy Lionsgate, takie jak Shailene Woodley czy Miles Teller nie wyrażali się entuzjastycznie, mówiąc o prawdopodobnym zaangażowaniu w produkcję.

Shailene Woodley, zapytana o propozycję zagrania w serialu, odpowiedziała, że nie zamierza grać w telewizyjnym show.
W tym objawia się największa trudność producentów – kim zastąpić Woodley, która jest twarzą filmowej serii? Możliwe, że na potrzeby telewizyjnej produkcji zostanie zatrudniona całkowicie nowa obsada.

Już na samym początku kontynuacja „Niezgodnej” boryka się z problemami. Czas pokaże, jak Lionsgate rozwiąże tę sytuację. Miejmy nadzieję, że dla fanów serii wszystko skończy się to jak najpomyślniej.

Źródło: fdb.pl/screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Niezgodna

Przyszłość, w której społeczność składa się z pięciu frakcji na podstawie cech charakteru. Nastoletnia Tris zostaje przydzielona do kilku partii i uznana za zagrożenie.

Seria Niezgodna: Wierna

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im z...