Filmy

Jeff Bridges, Ben Foster i Chris Pine zstępują „Aż do piekła”. Thriller na podstawie scenariusza autora hitu „Sicario” jest już dostępny na VOD.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że film w reżyserii wielokrotnie nagradzanego już Davida Mackenziego został nominowany do tegorocznych Oscarów w kategoriach: najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepszy montaż oraz najlepszy aktor drugoplanowy za rolę Jeffa Bridgesa. „Aż do piekła” to kino kryminalne, którego akcja rozgrywa się na zachodzie Teksasu – w miejscach, gdzie rządzą przemoc i bezprawie. Muzykę do produkcji napisali członkowie grupy Nick Cave and the Bad Seeds.

Film opowiada historię dwóch braci, Toby'ego (Chris Pine) oraz Tannera (Ben Foster). Pierwszy z nich szuka lepszego życia dla swojego syna, drugi to były skazaniec z nieokiełznanym temperamentem. Nie wiedzie im się najlepiej. – Bank konfiskuje ich zadłużoną, rodzinną ziemię, przez co w desperacji postanawiają okraść jego oddział. Mimo że napad się udaje, wszystko szybko wymyka im się z rąk. W pościg za braćmi wyrusza Marcus (Jeff Bridges) – Strażnik Teksasu, który chce zdobyć kilka minut sławy przed odejściem na emeryturę. Czy Toby i Tanner pozostaną na przestępczej ścieżce? Czy Marcusowi uda się ich dopaść? Czy dojdzie do konfrontacji?

Film można obejrzeć na VOD od 24 stycznia.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.