Filmy

Sam Worthington, Gwiazda „Avatara”, zdradził co nieco na temat fabuły drugiej części kasowego przeboju. Jak się okazuje, fabuła skupi się na ukazaniu rodzinnych relacji.

Sam Worthington powiedział, że świat, który zostanie zaprezentowany w kontynuacji, będzie zdecydowanie większy i bogatszy. Aktor miał już okazję przeczytać scenariusz i uważa, że jest świetny. Do historii głównego bohatera o imieniu Jake wrócimy po ośmiu latach. Okaże się, że ma już dziecko i rodzinę. I to właśnie ten element ma być głównym motorem napędowym fabuły. Skupi się ona na relacjach rodzinnych oraz na tym, jak Jake nadal próbuje zaadaptować się w niesamowitym świecie Pandory.

A to nie koniec interesujących nowin, jakich dowiedzieliśmy się od aktora. James Cameron nie chciał wchodzić na plan, dopóki scenariusze nie będą w stu procentach gotowe. Co prawda, są one już na niezwykle wysokim poziomie, ale twórca „Terminatora” nadal nad nimi pracuje. Chce mieć zapięte wszystko na ostatni guzik. Prace na planie mają wystartować już latem! Ważną informacją od Worthingtona jest także ta, że pomimo kręcenia wszystkich sequeli razem, w samej fabule będzie widoczny upływ czasu.

Jak myślicie – James Cameron wyrobi się do 2018 roku? Czy „Avatar 2” ma realne szanse pojawić się w przyszłym roku w kinach?

Źródło: fdb.pl/ComingSoon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Avatar

Rok 2154. Jake Sully, sparaliżowany były żołnierz piechoty morskiej, otrzymuje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym. Ma trafić na Pandorę, planetę zamieszkiwaną przez Na'vi - człekopodobną, pokr...