Gry

Fani Geralta z pewnością będą bardzo zadowoleni! Dark Horse Comics po raz kolejny zawiązało współpracę z CD Project RED i tym samym ogłosiło trzy nowe figurki postaci z serii „Wiedźmin”.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” to fabularna gra akcji tworzona i wydawana przez polskie studio CD Project RED. „Dziki Gon” to już trzecia odsłona serii. Akcja gry osadzona jest w otwartym świecie odkrywanym z perspektywy trzecioosobowej. Główną postacią gry jest Geralt – łowca znany jako wiedźmin – który poszukuje zaginionej miłości i adoptowanej córki uciekających przez grupą znaną jako „Dziki Gon”. Zadaniem gracza jest stawienie się wielu zagrożeniom, używając broni i magii.

Trzy nowe figurki od Dark Horse Comics

Tym razem gracze będą mogli kupić postać Geralta w nowej zbroi, a ponadto figurkę Jaskra oraz Shani. 

Jaskier jest bliskim przyjacielem Geralta. Shani to rudowłosa medyczka i jednocześnie przyjaciółka Geralta, która po raz pierwszy pojawiła się w grze wraz pierwszym rozszerzeniem „Serca z Kamienia”.

W produkcji figurek zadbano o najdrobniejsze szczegóły, aby oddać prawdziwy wygląd postaci.

Sugerowana cena to 34,99 dolarów. Geralt, Jaskra oraz Shani pojawią się w sprzedaży we wrześniu tego roku.

Źródło: darkhorse.com / własne

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Akcja 'Wiedźmina 3' rozgrywa się w fikcyjnym świecie fantasy stworzonym przez pisarza Andrzeja Sapkowskiego w serii opowiadań i powieści. Gracz ma okazję zwiedzić wyspy Skellige, Wolne Miasto Novigrad, Oxenfurt, Wyzimę, wiedźmińskie siedliszcze Kaer ...