Gry

Square Enix, studio znane z produkcji chociażby serii „Final Fantasy”, „Tomb Raider” czy „Life is Strange”, właśnie zapowiedziało swój nowy projekt. Kolejny erpeg w otwartym świecie tworzony jest w tokijskim studiu Istolia.

„Project Prelude Rune”, bo tak na tę chwilę nazywa się gra, tworzony jest pod pieczą Hideo Baby – człowieka, który w przeszłości pracował w firmie Namco Bandai nad produkcjami z serii Tales. Oficjalnie udostępniony opis nowego projektu mówi, że akcja gry osadzona będzie w świeżym uniwersum, na rozległym terenie, na którym żyje wiele plemion, które mają odwagę marzyć i walczyć o swoje marzenia. Jakkolwiek enigmatycznie to brzmi, z udostępnionych grafik koncepcyjnych możemy snuć domysły o dużej roli smoków, walki, latających wyspach i elfach. Grafiki, udostępnione przez japoński serwis internetowy Gamer, możecie zobaczyć poniżej.

Nie jest obecnie znana data wydania „Project…”, ani nawet stopień zaawansowania pracy nad nim. Najprawdopodobniej musimy poczekać na jakąś większą imprezę branżową, żeby poznać więcej detali. Może tegoroczne targi E3 rzucą trochę światła na szczegóły produkcji?

Źródło: gamer.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.