Gry

Kanadyjskie studio Red Barrels opublikowało wczoraj dwa nowe zwiastuny – jeden „Outlast 2”, a drugi „Outlast Trinity”.

„Outlast 2” jest sequelem uznanej gry typu survival horror z 2013 roku o tej samej nazwie. Jej premiera zaplanowana jest na 28 kwietnia 2017 roku i trafić ma na platformy takie jak: PlayStation 4, Xbox One i PC.

Główną postacią „Outlast 2” jest Blake Langermann – operator pracujący ze swoją żoną, Lynn. We dwójkę dużo ryzykują, odkopując sprawy, do których żaden inny dziennikarz nie ośmieliłby się zbliżyć. Małżeństwo, idąc śladami wskazówek, trafia na pustynię w Arizonie. Tam próbują rozwikłać zagadkę pozornie niemożliwego morderstwa ciężarnej kobiety, znanej jako Jane Doe. Cała sprawa nabiera bardzo szybkiego tempa, kiedy oboje zostają rozdzieleni, a na domiar złego na jaw wychodzi fakt, iż znajdująca się nieopodal wioska zamieszkiwana jest przez agresywnych kultystów.
 

„Outlast Trinity” z kolei jest pakietem, w którym znajdowały się będą nadchodząca gra „Outlast 2” i „Outlast” wraz z dodatkiem „Outlast Whisteblower”. Kolekcja trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC tego samego dnia, co „Outlast 2”.

Źródło: dualshockers.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.