Filmy

Universal Pictures na swoim oficjalnym twitterowym koncie opublikowało nowy materiał promujący nadchodzący film „Mumia”. Sprawdźcie poniżej!

W filmie z Tomem Cruisem zobaczymy zupełnie nową wersję legendy o mumii, która fascynuje ludzkość od zarania dziejów.

Pochowana głęboko pod pustynią starożytna królowa (Sofia Boutella, znana z takich filmów, jak „Kingsman: Tajne służby” i „Star Trek: W nieznane”), budzi się w czasach teraźniejszych z ogarniającą ją złością, która zwiększała się przez tysiąclecia.

W obsadzie „Mumii” zobaczymy także Annabelle Wallis (pojawi się również w nadchodzącym filmie „Król Artur: Legenda miecza”), Jake'a Johnsona („Jurassic World”), Courtneya B. Vance'a ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona") i zdobywcę Oscara, Russella Crowe'a („Gladiator”).

Producentami „Mumii” są Alex Kurtzman, Chris Morgan („Szybcy i Wściekli”, „Wanted - Ścigani”) i Sean Daniel (trylogia „Mumia”). Za scenariusz odpowiadają Jon Spaihts i Christopher McQuarrie, a producentem wykonawczym jest Bobby Cohen.

Premiera filmu przewidziana jest na 9 czerwca.

Zwiastun #1:

Zwiastun #2:

Źródło: commingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności

Nowy zwiastun „Mumii” sprawi, że się przerazicie!

„Mumie” na przestrzeni lat radziły sobie różnie. Pierwsza część zjednała sobie publikę i zarobiła na swoje kontynuacje. Natomiast trzecia, „Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka”, była – cóż – niezbyt udana i wydawało się, że na zawsze pogrzebie serię w pia...