Gry

Sony Interactive Entertainment opublikowało dziś nowy zwiastun nadchodzącej gry „Horizon: Zero Dawn”, który będzie emitowany jako reklama telewizyjna w Wielkiej Brytanii.

„Horizon Zero Dawn" to trzecioosobowa gra akcji produkowana przez Guerrilla Games i wydawana przez Sony Interactive Entertainment wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Akcja toczy się w dalekiej przyszłości, a bohaterką jest Aloy – młoda łowczyni i łuczniczka, która żyje na Ziemi opanowanej przez roboty.

Nowy materiał wygląda bardzo spektakularnie. Ukazuje naszą planetę pokrytą przyrodą, w której nie ma śladu po dawnej cywilizacji.

„Horizon: Zero Dawn” w sklepach pojawi się 1 marca i przeznaczona będzie tylko na PlayStation 4.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat nadchodzącej gry, sprawdźcie pod tym linkiem. Znajdziecie tam wiele informacji, m.in. zwiastuny i opis rozgrywki.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Artykuły

Już za miesiąc zagrasz #2 – „Horizon Zero Dawn”

Gra „Horizon Zero Dawn” w Europie ma pojawić się 1 marca tylko na PlayStation 4. Fabuła Fabuła gry skupia się na Aloy – pięknej młodej wojowniczce wywodzącej się z plemienia Nora, która jako jedna z niewielu przetrwała upadek ludzkiej cywilizacji. ...