Gry

„Friday the 13th: The Game” to gra oparta na motywach kultowej serii filmów „Piątek trzynastego”. Produkcja ma trafić na PS4, Xbox One i PC już za miesiąc. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun gry.

Jason Voorhees jest chyba najbardziej znanym seryjnym mordercą znanym z dużego ekranu, bo kto nie zna przecież serii filmów, w których, noszący hokejową maskę, mężczyzna zabija każdego, kogo spotka na swojej drodze. Postanowiono ukazać sceny rozlewu krwi w formie interaktywnej, a mianowicie w postaci gry „Friday the 13th: The Game”, która swoją premierę będzie miała już 26 maja.

Gun Media i IllFonic mają zaszczyt ogłosić, że „Friday the 13th: The Game” ukaże się 26 maja 2017 roku! Trafi na platformy takie jak Xbox One, PlayStation 4 i PC (Steam). Gra będzie dostępna do kupienia za 40 dolarów tylko w wersji cyfrowej

– czytamy w opisie zwiastuna.

Cały projekt gry „Friday the 13th: The Game” początkowo nazywał się „Slasher Vol 1: Summer Camp”, nad którym pracowało studio IllFonic”. Po pewnym czasie jego nazwa uległa zmianie na obecną i skupiono się głównie na adaptacji kultowej serii horrorów reżyserii Seana S. Cunninghama i zawarto współpracę z Gun Media.

Źródło: twitter.com / youtube.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Filmy

Piątek 13-go

Akcja filmu rozpoczyna się 13 czerwca 1980 roku. Młody Jason Voorhees (Caleb Guss) jest świadkiem, jak jego matka Pamela (Nana Visitor) zostaje stracona przez dekapitację. Zbrodni dopuszcza się opiekunka na obozie kolonijnym (Stephanie Rhodes), która...