Gry

Niecały miesiąc pozostał do premiery japońskiej konsoli Nintendo Switch. Wraz z urządzeniem zadebiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych gier na tę platformę – „The Legend of Zelda: Breath of the Wild”. Do magicznego świata wybierzemy się już 3 marca, a tymczasem Nintendo podkręca atmosferę, udostępniając nowy trailer gry.

Nowa Zelda to kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji, zapoczątkowanej w 1986 roku na konsoli NES. Jest to pierwsza, zupełnie nowa część przygód Linka na Nintendo Switch. Tym razem twórcy wprowadzili kilka istotnych zmian w skali cyklu, w tym przede wszystkim w pełni otwarty świat do eksploracji. Rozgrywka tradycyjnie miesza w sobie kilka gatunków. Mamy więc do czynienia z miksem eksploracyjnej przygodówki, gry RPG akcji, survivalu, i nie tylko. Jak wiele innych produkcji firmy Nintendo, tak i ta współpracuje z figurkami amiibo. Dzięki zabawce Wolf Link rzeczona postać pojawia się w grze, wspomagając nas podczas walki i podczas poszukiwania przedmiotów.

A wy zamierzacie zakupić Switcha? Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, obejrzyjcie poniższy zwiastun – przez sześć minut możemy zobaczyć kawałek gameplaya i świata gry. Produkcja wygląda olśniewająco!

Źródło: IGN.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.