Seriale

Siódmy sezon serialu ABC, nawiązującego do znanych bajek i baśni został już potwierdzony. Istnieje prawdopodobieństwo, że to nie będzie jeszcze koniec produkcji.

Decyzja o przedłużeniu „Once Upon a Time” wywołała sporo sprzecznych reakcji wśród widzów. O ile część fanów nie chce się rozstawać z serialem, o tyle fabuła szóstego sezonu, którego emisja skończyła się niedawno, zdawała się prowadzić do ostatecznego finału. Twórcy postanowili jednak wprowadzić nowe wątki – nie przeszkodziło im w tym nawet odejście z obsady kilku najważniejszych dotąd aktorów. W siódmym sezonie nie zobaczymy m.in. Ginnifer Goodwin, Josha Dallasa czy Emilie de Ravin. Nawet Jennifer Morrison, odtwórczyni głównej roli, napisała na swoim Instagramie, że pojawi się gościnnie tylko w jednym odcinku.

Mimo protestu wielu widzów, którzy nie wyobrażają sobie „Once Upon a Time” bez tak czołowych postaci, twórcy zastanawiają się nad kontynuacją. Na razie siódmy sezon jest nazywany tym ostatnim i najprawdopodobniej to od wyników jego oglądalności będzie zależało, czy serial powróci po raz ósmy.

„To już trwa siedem lat, to bardzo długi czas” – powiedziała aktorka Jamie Chung, która występuje w serialu jako Mulan. „Część obsady postanowiła powrócić w ostatnim sezonie. Ostatni sezon – tak cały czas mówią, ale wydaje się, że to po prostu pójdzie dalej”.

„Stery” w kolejnych odcinkach przejmie dorosły Henry i to on będzie głównym bohaterem. Zagra go Andrew J. West, którego mogliśmy już zobaczyć w finale szóstego sezonu. Wiadomo, że ze znanych twarzy pozostali Lana Parrilla (Regina / Zła Królowa), Colin O’Donoghue (Kapitan Hak) oraz Robert Carlyle (Rumpelstiltskin).

Źródło: renewcanceltv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dawno, dawno temu

Bohaterką „Dawno, dawno temu” jest kobieta (Jennifer Morrison) z mroczną przeszłością, która zostaje przyciągnięta do małego miasteczka w Maine, gdzie magia i tajemnice baśni są prawdziwe. Pojawiają się między innymi królewna Śnieżka / siostra Mary M...